Vítej na blogu o křečcích, najdeš tu vše co tě zajímá a pokud ne, napiš mi mailem co bys chtěl vědět. Také můžeš nakouknout do poradny jestli někdo nemá stejný problém.


Vyber si v menu sekci, kterou hledáš :)

NEKOPÍRUJ ČLÁNKY! JSOU MOJE A JESTLI PORUŠÍŠ TENTO ZÁKAZ, NEMINE TĚ POSTIH!!! (pokud chceš zkopírovat článek, nejdříve mi napiš mail a informuj mě, poté si počkej na odpověď a jestli ti to povolím!)

MÁTE PROBLÉM? PAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE MI DO ONLINE PORADNY, ODPOVÍM DO 24 HODIN!!


Žebřík...?

26. července 2012 v 16:19 | ♥♥Vaness♥♥ |  Ubikace apod
Ahojíííík ,
nevěděla jsem co napsat , ale tak jako vždy až nebude čas na psaní tak budu mít nápadů plno !!..!!!
no ,nakonec mě přece jenom něco napadlo a to na téma žebřík.....zítra tady možná objevíte něco na téma větvičky ovšem možná už dneska..no jak se mi to bude hodit - tak už nenapíná a dem na to ..... ,,celý článek,,

.....Žebříček má mnoho využití ,například do můžete dát k napáječce (jakože křeček pro vodu vyleze na žebříčku a nabumbá se...) nebo já ho např. mám vedle domečku a křečci můžou vylézt po žebříčku na střechu baráku...Fry se na střeše většinou drbe...... nebo ho například můžete použít jako schody za oblíbenou dobrůtkou.....no zkrátka využití je u žebříčku hodně....uvedla bych toho více ,ale moc mě toho nenapadá......-Ovšem článek ještě nekončí...
Vhodné žebříčky -
Nejlepší jsou prý dřevěné a plastové..někdo používá i kartonové - ale ty mi příjdou nebezpečné ,jelikož křečovi může na rouzkousaném ,,schůdku,, uklouznout nožka a může spadnout (ale to je věc názoru )
Já používám plastový a vyhovuje to mě i křečkům........ale malou nevýhodu to má ,že křečíci si na tak velké mezery mezy šprušlemi musejí zvyknout jinak by mohly šlápnout do mezery a udělat si něco s nožičkou......ale křečci jako syrský na to zvyklí jsou takže vy s křečkama a ne křečikama to máte lepší:D
Dřevěný má zase pro a proti - ovšem já ho nemám takže to nemohu posoudit ,ale pokud je z měkkého dřeva tak by ho v pár případech mohl křeček/křečík-to je jedno mohl rozkousat......no...tady je fotka toho mého žebříčku:
dlouhý je 15,5 cm a závěsný na mříž...
No tak to je zatím vše.........
Tak co,jak se Vám článek líbil a máte u křečka taky žebřík ,jesli ano , naco je využit ??????????????Tak pištee svoje názory!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Vanessa 2013

Děkuji za Tvou návštěvu Usmívající se