Vítej na blogu o křečcích, najdeš tu vše co tě zajímá a pokud ne, napiš mi mailem co bys chtěl vědět. Také můžeš nakouknout do poradny jestli někdo nemá stejný problém.


Vyber si v menu sekci, kterou hledáš :)

NEKOPÍRUJ ČLÁNKY! JSOU MOJE A JESTLI PORUŠÍŠ TENTO ZÁKAZ, NEMINE TĚ POSTIH!!! (pokud chceš zkopírovat článek, nejdříve mi napiš mail a informuj mě, poté si počkej na odpověď a jestli ti to povolím!)

MÁTE PROBLÉM? PAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE MI DO ONLINE PORADNY, ODPOVÍM DO 24 HODIN!!


Zábava pro křečka? Rule od toaleťáku!!!!

25. července 2012 v 20:51 | ♥♥Vaness♥♥ |  Ubikace apod
Tady je dnešní hlavní článek...dost jsem přemýšlela co sem dát a tak mě při vyrábění houpačky z rule od toaletního papíru napadlo ,že bych mohla pár příkladů napsat a taky mám fotonávod tak ho sem dám ;) ....
U ruličky se toho dá vymyslet hodně např. můžete udělat houpačku:budeme potřebovat:
manikůr. nůžky , kuchyňské nůžky , roly od toatetního papíru (pro větší houpačku můžete použít kuchyňskou roly) , provaz- dlouhý tak aby z něj šly udělat čtyři stejně dlouhé provázky.
postup:
Roztřihněte kuch.nůžkami roly tak ,že z ní bude plocha , trošku ji zarovnejte ,ale nechte na okrajích zatočenou , potom udělejte manikůrovíma nůžkama dírky v každém rohu a navažte do dírky provázky ,které budou dlouhé tak jak si to od mříží klece představovat a cca 5cm dlouhých navíc u každého provázku ,potom svažte protější provázky k sobě a k jedné mříži přivažte dva k sobě přivázané provázky a k další totéž..... a je hotovo!!
Ovšem menší upozornění:
role bby neměla být z parfémovaného papíru...i když křečci většinou roli okoušou a zbytky odnosí do svého hnízdečka ,parfémy nejsou do pusy vhodné , a pokud máte parf. roly tak ji vlhkou rukou pootřete na všech místech a dejte ji na topení
A tady je fotonávod na trubku ve vzduchu:
potřebujeme:
man. a kuch. nůžky , roly od toal. pap. , provaz - takový aby z něj šly udělat čtyři stejně dlouhé provázky..
postup:
Roly nastřihneme z jedné strany 2x a druhé totéž.
Na každé roztřihlé půlce (viz obrázek vlevo) udělejte díjku velkou tak ,aby se do ní vešel provázek.
Přivažte do každé dírky jeden provázek dlouhý tak jak ho chcete od vrchní mříže dospod pluc připočtěte kousek na přivázání cca 6-7cm.
A nakonec svažte a navažte do kleve jako u houpačky
A JE HOTOVO!!!!!! :D
Existují i jiné možnosti co z toho udělat........
Jak se Vám tento článek líbil?????A co vy?Napište nějáké další možnosti výrobků ,Tak pište svoje názory ,nápady a další!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Vanessa 2013

Děkuji za Tvou návštěvu Usmívající se