Vítej na blogu o křečcích, najdeš tu vše co tě zajímá a pokud ne, napiš mi mailem co bys chtěl vědět. Také můžeš nakouknout do poradny jestli někdo nemá stejný problém.


Vyber si v menu sekci, kterou hledáš :)

NEKOPÍRUJ ČLÁNKY! JSOU MOJE A JESTLI PORUŠÍŠ TENTO ZÁKAZ, NEMINE TĚ POSTIH!!! (pokud chceš zkopírovat článek, nejdříve mi napiš mail a informuj mě, poté si počkej na odpověď a jestli ti to povolím!)

MÁTE PROBLÉM? PAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE MI DO ONLINE PORADNY, ODPOVÍM DO 24 HODIN!!


Větvičky

27. července 2012 v 17:30 | ♥♥Vaness♥♥ |  Ubikace apod
c.č.

Jako další z mnoha zábav patří pro křečka šplhání-což se vyskytuje i v jeho původním domově ,tedy v poušti atd..ve volné přírodé šplhají křečci po kamenech , rostlinkách ,ale i VĚTVIČKÁCH...........A tyto zábavné klacíčky můžeme dát i Vašemu milému chovanci do klece nebo akvária ,ovšem v akváriu ,když máte větvě ,musíte mít i víko ,aby křeček/křečík neutekl....
Větvičky v kleci můžete přidrátovat nebo zkrátka něčím připevnit nebo přivázat ,ale nesmí to být jedovaté-jako např olovo ...a nevím co ještě a pokud máte akvárko tak mě napadá pouze na konci větve připevníte provázek apod. a pověsíte za něco ,háček atd a pověsíte na vršek akvária ,no ,ale POZOR:
Větvičky musí být jen buďto z ovocného stromu nebo např. lísky, vrby nebo břízy(a nebojte z tohoto by se neměl otrávit ,protože se to píše v mnoha odborných knihách a mám to odzkoušené :D ........)ostatní většina stromů je pro křečky a křečíky JEDOVATÁ a mohly by nastat trávící potíže apod.!!!!Strom ,ale nesměl být před tím ,než si větve vezmete chemicky ošetřen ,proto si raději trhejte ze zahrádky ,kde si můžete být jisti ,že nebyl ošetřen a pokud nemáte zahrádku a nic podobného ,ve specializovaných obchodech najdete větvičky omělé ,či různé kameny na šplh....no je tam toho většinou hodně.....


Tak ,jak se Vám článek líbil?A máte u svého křečka taky větve?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Vanessa 2013

Děkuji za Tvou návštěvu Usmívající se