Vítej na blogu o křečcích, najdeš tu vše co tě zajímá a pokud ne, napiš mi mailem co bys chtěl vědět. Také můžeš nakouknout do poradny jestli někdo nemá stejný problém.


Vyber si v menu sekci, kterou hledáš :)

NEKOPÍRUJ ČLÁNKY! JSOU MOJE A JESTLI PORUŠÍŠ TENTO ZÁKAZ, NEMINE TĚ POSTIH!!! (pokud chceš zkopírovat článek, nejdříve mi napiš mail a informuj mě, poté si počkej na odpověď a jestli ti to povolím!)

MÁTE PROBLÉM? PAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE MI DO ONLINE PORADNY, ODPOVÍM DO 24 HODIN!!


Srst

27. července 2012 v 16:38 | ♥♥Vaness♥♥ |  Péče o ,,zevnějšek"
V tomto článku se dozvíte něco málo o srsti..c.č.


Nevěděla jsem co napsat...no popravdě témat je doslova PLNO! ,ale mě nic nenapadlo....Tak píšu o srsti.
Na křečka bychom neměli šahat mastnýma rukama, protože se jeho srst rychle umastí, pokud se tak stane křečka neumívejme!!!!Když totiž křečka umyjeme ze srsti se ztratí jakási látka a tak se i sníží jeho obranyschopnost a výdrž v chladném počasí..Nejlepší je ho nechat a on už neco s tou srstí udělá (například mu pomůže, když se prohrabe v písku pro činčily)..Dopřávat bychom měli také, tomuto hrabavému zvířeti ,koupel v písku pro činčily ,který srst podpoří v růstu a obnovuje jisté kožní látky a buňky, což napomáhá jak potěšení z hrabání ,tak obranyschopnost a zdraví, navíc si hrabáním obrušuje drápky.Pokud máme křečíka/křečíky, kteří písek zpravidla využívají s větším nadšením než křečci syrští, můžeme dát píseček do větší nádoby a navlhčit jej trochu. Křečci si tak mohou dělat nory a hrabat aniž by se jim hned chodbičky či jiné ,,útvary" zbortily.Písek pro činčily je rozdílně drahý např v pet centru je cca 5-ti litrový balík písku pro činčily za cca 59-79,-Kč (už si to přesně nepamatuju) , pokud chcete můžete si ho například obědnat zde:
http://petdiscont.cz/index.php?p=eshop_productinfo&id=6300 -1,5 kg 28,-kč (lepší cena a větší obsah než předchozí balení)
http://www.siera.cz/pro-hlodavce-podestylky-pisky-koupaci/pisek-pro-cincily-1-5kg-9082/ -1,5kg 34,-kč (o něco málo dražší než předchozí ,ale jiné balení)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Vanessa 2013

Děkuji za Tvou návštěvu Usmívající se