Vítej na blogu o křečcích, najdeš tu vše co tě zajímá a pokud ne, napiš mi mailem co bys chtěl vědět. Také můžeš nakouknout do poradny jestli někdo nemá stejný problém.


Vyber si v menu sekci, kterou hledáš :)

NEKOPÍRUJ ČLÁNKY! JSOU MOJE A JESTLI PORUŠÍŠ TENTO ZÁKAZ, NEMINE TĚ POSTIH!!! (pokud chceš zkopírovat článek, nejdříve mi napiš mail a informuj mě, poté si počkej na odpověď a jestli ti to povolím!)

MÁTE PROBLÉM? PAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE MI DO ONLINE PORADNY, ODPOVÍM DO 24 HODIN!!


Seno

25. července 2012 v 19:41 | ♥♥Vaness♥♥ |  Krmení
Pro dnešek jsem si vybrala téma seno......no tak začnu... ,,celý článek,,

Seno má mnoho využití ovšem i kladů a záporů ,zápor je že křeček ,který neodhadne velikost sena si může lícní torby poranit ,klad je ,že seno zadrží většinu tepla a vlhkosti ,využít ho můžete (ale spíš křeček) jako např. vystýlku domečku , toaletní podestýlku ,nebo další druhy i např různé zábavné přenášení udělá křečkovi/křečíkovi jistě radost
Já jsem křečkům podestýlku sehnala od babičky ,která má ,,zakrslého ,,králíčka ,ale jen trochu-tedy toho sena ,pokud se jim to bude líbit dám jim ho víc...Nejlepší je seno koupené ,jelikož si můžete být jisti ,že není mezi trávou atd. sušená jedovatá rostlina...ovšem pokud se v květinách aj. vyznáte je seno ze zahrady levnější způsob..
Tak jak se Vám článek líbil?A dáváte taky křečkovi/křečíkovi seno?-Pokud ano ,ze zahrady nebo koupené???Plíís pište
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Vanessa 2013

Děkuji za Tvou návštěvu Usmívající se