Vítej na blogu o křečcích, najdeš tu vše co tě zajímá a pokud ne, napiš mi mailem co bys chtěl vědět. Také můžeš nakouknout do poradny jestli někdo nemá stejný problém.


Vyber si v menu sekci, kterou hledáš :)

NEKOPÍRUJ ČLÁNKY! JSOU MOJE A JESTLI PORUŠÍŠ TENTO ZÁKAZ, NEMINE TĚ POSTIH!!! (pokud chceš zkopírovat článek, nejdříve mi napiš mail a informuj mě, poté si počkej na odpověď a jestli ti to povolím!)

MÁTE PROBLÉM? PAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE MI DO ONLINE PORADNY, ODPOVÍM DO 24 HODIN!!


Hraní s křečkem..kdy, kde a jak?

27. července 2012 v 18:06 | ♥♥Vaness♥♥ |  Rady při péči o křečka
Takže s křečkem bychom si hrát měli ,protože by mohl zdivočet (hlavně džungýsek) ,ale každý křeček se snad rád proběhne každý večer u páníčka...,ne? Hraní s majitelem a častý kontakt upevňuje pouto mezi křečkem a jeho páníčkem :)) c.č.

Kdy si hrát?
Nejlepší je si s křečkem hrát navečer,večer nebo v noci ,ale jsou i křečkové ,kteří odpoledne vylezou z pelechu a kousají mříže dokud páníček nepřijde a nevyndá je..Zkrátka každý křeček je jiný ,ale většina je opravdu aktivní až večer..Takže je nejlepší křečka vytáhnout až navečer.
Kde si hrát?
Např. na zemi ,protože je to velká plocha ,ale křeček se snadno nachladí ,takže zem nedoporučuji..Já osobně nejvíce pouštím po posteli.Bender to má rád ,protože se proběhne a můžu mu dělat i překážky např. z polštářů,peřin atd. ,kterými nepohrdne..Vločka raději běhá po zemi ale když jí dám na postel tak taky řádí :))
Jak si hrát?
Křeček je do jisté míry hravý tvor ,ale nesmíme to přehnat.Ta míra končí u náklaďáků ,autíček a podobně!To se křečkovi jistě nelíbí ,jezdit v náklaďáku.Prozkoumat náklaďák ,to si nechá líbit ,ale např nakládání do úložného rostoru a poté jezdění-to fakt ne!Křečkovi se jistě bude líbit protahování leze přitisklý k posteli pod vaší rukou (netiskněte se k něku rukou moc ,ale jen aby se protáhl) ,nebo jakoBender nepohrdne (asi) skákáním nebo přelézáním tužky...

Tak toť vše....líbil se Vám článek?Jak si s křečkem hrajete vy?A líbí se mu přelézání tužky nebo protahování??Napište mi to do komentů!Díky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nivcik Nivcik | 16. března 2014 v 11:08 | Reagovat

Co křečka nejvííc baví??! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Vanessa 2013

Děkuji za Tvou návštěvu Usmívající se